Notice: Undefined variable: uagent in /data/inc/func.php on line 196

Notice: Undefined variable: uagent in /data/inc/func.php on line 199
Fishing in Poland Warmińsko-mazurskie Cykada
    

CykadaAddress:

Poland

Warmińsko-mazurskie

14-216 Siemiany Siemiany 900


Coordinates:

Latitude: 53.737877

Longitude: 19.585934


Administrator

Contact:

+48 502 061 578


Communication language

Polski


E-mail

herte@interia.pl

Web-site

Go to Web site >>


 

Miejscowość Siemiany na Warmii i Mazurach stanowi jeden z najpiękniejszych rejonów tej części Polski.
 

Siemiany cechuje to, czego potrzebuje każdy amator podróży, żeglarstwa, wędkarstwa oraz aktywnego wypoczynku. Tutejsze lasy, jeziora, polany oraz żywa przyroda stanowią o pięknie Mazur. Charakter Mazur, oraz to, z czym są one kojarzone, to przede wszystkim jeziora. Duma Siemian, czyli jezioro Jeziorak jest najdłuższym spośród wszystkich jezior Polski - aż 27km długości liczy ten wspaniały akwen wodny, będący jednym z najczęściej odwiedzanych jezior przez żeglarzy. Aby przygoda żeglarska miała lepszy smak, podsycony drobną szczyptą ciekawości podróżników, na jeziorze Jeziorak na Mazurach można dokonać wyprawy na jedną z 16 różnych wysp, a w tym również na największą śródlądową wyspę Europy, czyli Wielką Żuławę.
 

 

Wędkarze znajdą również tutaj bogactwo zarybienia tzn. sandacze, szczupaki, węgorze, okonie oraz inne ryby powodują, że do Siemian przyjeżdżają wędkarze, którzy nastawiają się na dużą rybę. Siemiany, położone na malowniczym lewym brzegu tego jeziora, są bazą turystyczną dla turystów z całej Polski, dzięki czemu często odwiedzają ją koneserzy przygód, wędkarze, żeglarze oraz turyści spragnieni odpoczynku od gwaru i zgiełku codziennego życia w dużym mieście.
 

 

Aby podróżnicy mogli zaspokoić swoją ciekawość, Siemiany dają im możliwość odwiedzania przytulnych i niezwykle ciekawych zakątków Mazur, jakimi są np. rezerwat kormoranów, jezioro Czerwica. Do jednych z największych atrakcji Siemian zalicza się jezioro Jasne - najczystsze jezioro w Europie. Krystalicznie czysta woda w samym sercu lasu stanowi o uroku i oryginalności tego niezwykłego miejsca.
 

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do pensjonatu Cykada w Siemianach. Pensjonat położony w samym centrum Siemian, 30 metrów od linii brzegowej Jezioraka, pozwoli zapomnieć o tym, czym było dla Państwa życie w mieście. Żeglarstwo, grzybobranie, spacery po przepięknej okolicy, wycieczki rowerowe, sporty wodne i wiele innych - to tylko część atrakcji, które na Państwa czekają. Pensjonat Cykada przyjmuje swoich gości przez cały rok. Oferujemy dużą ilość miejsc (pokoje 1, 2 oraz 3- osobowe). Cechą Pensjonatu Cykada jest prawdziwy smak kuchni polskiej i staropolskiej. Zapewniamy naszym Gościom odpoczynek w przepięknej miejscowości Siemiany.
 

 

Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy również plac zabaw dla rodzin z dziećmi, który znajduje się tuż przy restauracyjnym tarasie z widokiem na Jeziorak. Zależy nam, aby Cykada była miejscem pełnym domowego ciepła i charakteru.

 

Zapraszamy do Pensjonatu Cykada w Siemianach!
 

Kwatery na Mazurach. Wspaniały, sprzyjający klimat, niezwykła przyroda to jest to, czego potrzebujecie Państwo, aby odpocząć.
 

Autor tekstu : Pensjonat Cykada w Siemianach
 

Kopiowanie  bez zgody pisemnej autora zabronione

Add a review, comment ...

* Your comment will be displayed - after moderation* If you have any suggestions for project administration FishHuntPlaces.com, feel free to use this form.

Contact Us | Advertisement | Agreement | Sitemap | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0321 s. | Online: 47   All: 5187547