Gospodarstwo BiałeckichАдрес:

Poland

Śląskie

ul. Wyzwolenia 3 Pstrążna śląskie 44-284


Координаты:

Широта: 50.087950

Долгота: 18.360776


Administrator

Контакты:

+48 32 43 000 87

+48 602 435 441


Язык общения

Polski


E-mail

pstrazna@gmail.com

Веб-сайт

Перейти на сайт >>


 

Łowisko karpiowe "Złów i wypuść" jest łowiskiem, w którym populacja dużych karpi w niczym nie ustępuje najlepszym tego typu akwenom na zachodzie Europy.

 

 

Zbiornik położony jest pomiędzy Raciborzem a Rybnikiem (blisko miejscowości Rydułtowy). Powierzchnia zbiornika wynosi 5 ha, zaś jego głębokość waha się od 1,0 do 3,0 metra. Dno jest w większości muliste. Wędkowanie dozwolone jest z jednego brzegu, na którym jest 14 stanowisk umożliwiających wygodny połów. Najczęściej łowi się rzucając zestawy na środek zbiornika. Bardzo dobrą zanętą jest granulat. Jako przynęty używa się przede wszystkim kulek. Trudno mówić o najskuteczniejszych aromatach, bo karpie są łowione na wszelakie zapachy, ale godnymi polecenia są zapachy: truskawkowy, scopex, monster crab, owocówki z dodatkiem Secret Agenta, a także kulki fluo squid i octopuss. Brzeg nie jest osłonięty, więc wybierając się w słoneczne dni nad Pstrążną, warto zabrać ze sobą parasol. Tamtejsze karpie wędrują po całym zbiorniku, jednak największe sztuki mają swoje określone rewiry. Wbrew pozorom,  największe ryby są bardzo trudne do złowienia. Karpie powyżej dwudziestki biorą bardzo niechętnie i trzeba się nieźle napracować, aby je przechytrzyć. 

 

 

Oprócz łowiska "Złów-Wypuść" istnieje łowisko ryb konsumpcyjnych. Pływają tam: karpie, amury, okonie, liny. Pstrążna to świetne miejsce, do którego można przyjechać z rodziną. Przy łowisku jest sklepik, w którym można zakupić akcesoria wędkarskie oraz zjeść ciepły posiłek. Polecamy smażoną rybę oraz smażony ser i inne.

Добавить отзыв, комментарий ...

* Ваш комментарий будет отображаться - после модерации* Если у Вас есть вопросы, предложения к администрации сайта FishHuntPlaces.com - воспользуйтесь этой формой.

Контакты с администрацией | Реклама | Правила | Карта сайта | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0873 s. | Online: 22   All: 3106211