Notice: Undefined variable: uagent in /data/inc/func.php on line 196

Notice: Undefined variable: uagent in /data/inc/func.php on line 199
Fishing in Poland Śląskie Gospodarstwo Białeckich
    

Gospodarstwo BiałeckichAddress:

Poland

Śląskie

ul. Wyzwolenia 3 Pstrążna śląskie 44-284


Coordinates:

Latitude: 50.087950

Longitude: 18.360776


Administrator

Contact:

+48 32 43 000 87

+48 602 435 441


Communication language

Polski


E-mail

pstrazna@gmail.com

Web-site

Go to Web site >>


 

Łowisko karpiowe "Złów i wypuść" jest łowiskiem, w którym populacja dużych karpi w niczym nie ustępuje najlepszym tego typu akwenom na zachodzie Europy.

 

 

Zbiornik położony jest pomiędzy Raciborzem a Rybnikiem (blisko miejscowości Rydułtowy). Powierzchnia zbiornika wynosi 5 ha, zaś jego głębokość waha się od 1,0 do 3,0 metra. Dno jest w większości muliste. Wędkowanie dozwolone jest z jednego brzegu, na którym jest 14 stanowisk umożliwiających wygodny połów. Najczęściej łowi się rzucając zestawy na środek zbiornika. Bardzo dobrą zanętą jest granulat. Jako przynęty używa się przede wszystkim kulek. Trudno mówić o najskuteczniejszych aromatach, bo karpie są łowione na wszelakie zapachy, ale godnymi polecenia są zapachy: truskawkowy, scopex, monster crab, owocówki z dodatkiem Secret Agenta, a także kulki fluo squid i octopuss. Brzeg nie jest osłonięty, więc wybierając się w słoneczne dni nad Pstrążną, warto zabrać ze sobą parasol. Tamtejsze karpie wędrują po całym zbiorniku, jednak największe sztuki mają swoje określone rewiry. Wbrew pozorom,  największe ryby są bardzo trudne do złowienia. Karpie powyżej dwudziestki biorą bardzo niechętnie i trzeba się nieźle napracować, aby je przechytrzyć. 

 

 

Oprócz łowiska "Złów-Wypuść" istnieje łowisko ryb konsumpcyjnych. Pływają tam: karpie, amury, okonie, liny. Pstrążna to świetne miejsce, do którego można przyjechać z rodziną. Przy łowisku jest sklepik, w którym można zakupić akcesoria wędkarskie oraz zjeść ciepły posiłek. Polecamy smażoną rybę oraz smażony ser i inne.

Add a review, comment ...

* Your comment will be displayed - after moderation* If you have any suggestions for project administration FishHuntPlaces.com, feel free to use this form.

Contact Us | Advertisement | Agreement | Sitemap | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0314 s. | Online: 99   All: 5226034