Hotel KrynicaAddress:

Poland

Warmińsko-mazurskie

ul. Orzechowa 4 82-120 Krynica Morska


Coordinates:

Latitude: 54.372552

Longitude: 19.422300


Administrator

Contact:

+48 604 438 245

55 247 6200


Communication language

Polski


E-mail

hotel@krynicahotel.pl

Web-site

Go to Web site >>


 

Przy pobycie 5 nocy i dłuższym Hotel Krynica dodaje w prezencie karnet o wartości 60zł do wykorzystania na zabiegi w gabinecie kosmetycznym, oraz bezpłatne miejsce parkingowe.  

 

  Rezerwacja tel.55 2476200, +48 604 438 245

 

Witamy w Hotelu Krynica *** w Krynicy Morskiej

 

 

Drodzy Goście, Odwiedzając Hotel Krynica możecie mieć pewność, że cały personel dołoży wszelkich starań abyście opuszczając nasz obiekt czuli się wypoczęci i całkowicie usatysfakcjonowani. Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowe a zarazem przytulnie urządzone pokoje wyposażone bez wyjątku w osobne łazienki. Noclegi w naszym Hotelu to gwarancja wygody i spełnienia wszelkich standardów przekonaj się, że warto do nas przyjechać.        

 

 

Przystań z kajakami – ahoj przygodo! Łódka i wędki – na taaaaaką rybę! Przytulny hotelowy ogród z leżankami do opalania. Profesjonalna siłownia – nie tylko dla siłaczy Sala fitness –dla tych co lubią ruch i wysiłek, sala kardio z rowerami magnetycznymi. Zimą Snowkiting na zalewie. To oferuje Hotel Krynica.

 

        Jeżeli szukacie Państwo cichego i spokojnego miejsca na wypoczynek lub weekendowy wypad, to serdecznie  zapraszamy  do naszego hotelu. Jego położenie sprawia, że  przeniesiecie się Państwo w krainę spokoju , doznając uczucia błogostanu tak bardzo potrzebnego w dzisiejszych zabieganych i zapracowanych czasach. Hotel Krynica zaprasza!

 

Wczasy Odchudzające.- pobyt w naszym Hotelu nie musi wiązać się jedynie z biernym wypoczynkiem. Dla osób aktywnych organizujemy liczne zajęcia, ale przede wszystkim turnusowe wczasy odchudzające, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób chcących zrzucić zbędne kilogramy aktywnie spędzając czas nad morzem. W gabinetach odnowy biologicznej natomiast zadbamy o Państwa zdrowie i piękno. Kompetentny i życzliwy personel dobierze odpowiednie zabiegi    

Add a review, comment ...

* Your comment will be displayed - after moderation* If you have any suggestions for project administration FishHuntPlaces.com, feel free to use this form.

Contact Us | Advertisement | Agreement | Sitemap | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0566 s. | Online: 62   All: 3264093