SylwiaAddress:

Poland

Pomorskie

84-360 Łeba ul. Słowińska 1A


Coordinates:

Latitude: 54.757005

Longitude: 17.544606


Iwona i Edward Rosik

Contact:

0-501 204 768

0-502 204 768


Communication language

Polski


E-mail

edward.rosik@wp.pl

Web-site

Go to Web site >>


 

Malownicze usytuowanie 50m od rzeki Łeby, w pobliżu portu rybackiego, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego. Zaciszna, urokliwa, zielona okolica. Atrakcja również dla wędkarzy: stanowiska do wędkowania z brzegu rzeki, do wyboru ryby słodkowodne a nawet morskie.

 

 

Osiedle przy ul. Słowińskiej to zespół prywatnych dacz i domków kempingowych o powierzchni kilku hektarów, otoczonych gęstym pasem wysokiej zieleni. Cały teren osiedla ma wysokie ogrodzenie i jest nocą zamykany i oświetlony. Można się tu czuć bezpiecznie, a dzieci mają swobodę poruszania się między posesjami. Do morza prowadzi malownicza, dobrze zagospodarowana ulica Turystyczna pełna barów, smażalni, kawiarenek, cukierni itp. Świetna baza wypadowa na "Ruchome Wydmy" lub stateczkiem z pobliskiej przystani przez jezioro Łebsko do Rąbki i Kluk. Do plaży leśną ścieżką na skróty około 500m, do centrum Łeby - 400m, do dworca PKP i PKS - 300m, do Międzynarodowego Portu Jachtowego - 400m.

 

 

Dom Wypoczynkowy SYLWIA to ładny obiekt, który poleca Państwu kameralny, spokojny wypoczynek w 5-ciu pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV kablową, bezprzewodowy internet Wi-Fi, lodówkę, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi.
Nr 1 - pokój 4-osobowy o podwyższonym standardzie, zachodni, na parterze, z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i ogród
Nr 2 - pokój 4-osobowy o podwyższonym standardzie, północny, na parterze, z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i ogród.

 

Nr 3 - pokój 4-5-osobowy, zachodni, z balkonem, I piętro.
Nr 4 - pokój 2-osobowy, południowy, z balkonem, I piętro.
Nr 5 - pokój 4-osobowy, północny, z balkonem, I piętro.

 

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęci Państwa przytulny, zadbany ogródek pełen ozdobnych krzewów, zielonej trawy i świeżych kwiatów. Do dyspozycji Gości grill, meble ogrodowe i tarasowe, a dla dzieci basenik, piaskownica i bujawki. Na miejscu funkcjonuje mała wypożyczalnia rowerów, a ponadto (na zamówienie) organizujemy wycieczki po okolicach naszym 9-osobowym busem z klimatyzacją.

 

 

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Zapewniamy bardzo dobre, kameralne warunki wypoczynku, miłą obsługę i rodzinną atmosferę. Ceny umowne, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji - parkowanie bezpłatne. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. 

Add a review, comment ...

* Your comment will be displayed - after moderation* If you have any suggestions for project administration FishHuntPlaces.com, feel free to use this form.

Contact Us | Advertisement | Agreement | Sitemap | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0339 s. | Online: 143   All: 4986014