UstronieAddress:

Poland

Podkarpackie

38-623 Myczkowce


Coordinates:

Latitude: 49.428748

Longitude: 22.416581


Administrator

Contact:

13 461 80 34

501 681 700


Communication language

Polski


E-mail

malgorzata.natkaniec@poczta.onet.pl

Web-site

Go to Web site >>


 

Ośrodek wypoczynkowy ,,Ustronie" zaprasza Szanownych Gości do spędzenia niezapomnianych chwil w najczystszym zakątku Polski - Bieszczadach. Są to tereny, gdzie każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Dla osób lubiących czynny wypoczynek polecamy wspaniałe szlaki turystyczne (Masyw Tarnicy, Wielkiej Rawki, Połoniny Caryńskiej i Wetlińskiej oraz wiele innych), posiadające walory zarówno turystyczne, jak i historyczne (cerkwie, skansen, Muzeum Ikon, kolejka wąskotorowa i inne). Amatorzy turystyki rowerowej nie mogą tu narzekać na brak atrakcyjnych tras.

 

Zwolennicy mniej aktywnego wypoczynku mogą pływać statkiem spacerowym, wędkować lub po prostu wypoczywać w pięknym krajobrazie.

 

Nasz ośrodek znajduje się w letniskowej miejscowości Myczkowce nad Zalewem Myczkowieckiego w Rezerwacie Góry Koziniec.

 

 

Na 2 ha zalesionej i ogrodzonej powierzchni rozmieszczonych jest 20 domków kempingowych o zróżnicowanym standardzie. Na terenie mieści się bar ze smaczną domową kuchnią. Cisza, spokój, piękne widoki to niewątpliwe atuty naszej miejscowości. W Myczkowcach znajduje się zapora wodna, Centrum Kultury Ekumenicznej z przepięknymi miniaturkami cerkwi, Ogród Biblijny, stadnina koni"Eden", mini zoo, kryty basen, wiele urokliwych rowerowych i pieszych szlaków jak np.szlak spacerowy: żółty do Orelca, w pasmo Żukowa, Olszanicy, Rudenki i Wygnanki), zielony łącznikowy z Żukowa przez Uherce do "Caritas", zielone ścieżki przyrodnicze, niebieski szlak spacerowy okalający Jezioro Myczkowieckie oraz szlak zielony pieszy górski Zagórz - Lesko - Wołkowyja - Krysowa i BPN. Szlaki te łączą Myczkowce z całą okolicą i bieszczadzkimi jeziorami.

 

 

W Myczkowcach znajdują się sklepy spożywcze, wypożyczalnia sprzętu pływającego (rowerki, łódki). W odległości około 200 metrów od ośrodka znajduje się przystanek PKS (połączenie z Soliną, Polańczykiem, Leskiem i Sanokiem).

 

 

Najbliższe kąpieliska na rzece San/ok.1 km -20 min pieszo oraz na Zalewie Solińskim/ok. 7 km.

Add a review, comment ...

* Your comment will be displayed - after moderation* If you have any suggestions for project administration FishHuntPlaces.com, feel free to use this form.

Contact Us | Advertisement | Agreement | Sitemap | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0374 s. | Online: 62   All: 3336854