Królewska SosnaАдрес:

Poland

Warmińsko-mazurskie

Borowski Las, 11-731 Sorkwity


Координаты:

Широта: 53.790967

Долгота: 21.171516


Administrator

Контакты:

089 742 73 67

692 799 223


Язык общения

Polski


E-mail

krolewskasosna@o2.pl

Веб-сайт

Перейти на сайт >>


 

Królewska Sosna w Borowskim Lesie -

to kompleks wypoczynkowy z hotelem, domkami, przyczepami, polem campingowym i gospodą - nad jeziorem Piłakno które słynie z czystości i przejrzystości wody, budząc zachwyt koleinych pokoleń. Na terenie ośrodka jak i na całym jeziorze obowiązuje strefa ciszy.Uwaga ! Nie tolerujemy hałaśliwych gości i imprez nocnych ! 
 

 

Plaża piaszczysta i bezpieczna z równym i płytkim brzegiem. W Gospodzie serwujemy świeże ryby, potrawy z grzybami, dziczyznę i dobrze pojętą kuchnię domową. W menu uwzględniamy posiłki dla dzieci. W ośrodku mamy wypożyczalnię sprzętu wodnego, rowerów i sklep spożywczy. Ośrodek jest położony na czterech tarasach widokowych, porośnięty sosnami o zabudowie parkowej. Wokół ciągną się lasy pełne urokliwych dróżek. Do Mrągowa 14 km.

 

Każdego roku sezon rozpoczynamy majówką a kończymy z końcem października. Hotel jest całoroczny.

 

ZAPRASZAMY - warto do nas przyjechać.

 

Zapraszamy do nowo otwartego lokalu-Piwniczka pod Amorem -serwujemy m.in. doskonałe desery lodowe, przekąski i egzotyczne drinki. Zdjęcia w Galerii.

Добавить отзыв, комментарий ...

* Ваш комментарий будет отображаться - после модерации* Если у Вас есть вопросы, предложения к администрации сайта FishHuntPlaces.com - воспользуйтесь этой формой.

Контакты с администрацией | Реклама | Правила | Карта сайта | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0353 s. | Online: 41   All: 3196054