BajkaАдрес:

Poland

Warmińsko-mazurskie

ul. Wałdowo 48, 14-100 Ostród


Координаты:

Широта: 53.727711

Долгота: 19.913690


Administrator

Контакты:

89 646 38 97

501 637 088


Язык общения

Polski


E-mail

owbajka.mazury@interia.pl

Веб-сайт

Перейти на сайт >>


 

Zapraszamy na niezapomniany obóz żeglarski! Ośrodek Wypoczynkowy "BAJKA" położony jest nad Jeziorem Drwęckim. Jezioro to jest akwenem leżącym w granicach Ostródy, a w jego najszerszej części znajduje się wyspa Ostrów. To doskonałe miejsce na wakacje. Młodzież przybywa tu co roku, aby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Przez jezioro Drwęckie prowadzi szlak kajakowy, oraz tor wakeboardowy. Jest ono bardzo atrakcyjnie turystycznie, dlatego stało się ulubionym miejscem rekreacji wielbicieli aktywnego wypoczynku.

 

Dla uczestników przewidujemy różne fantastyczne atrakcje wodne, takie jak pływanie na rowerkach wodnych, kajakach, możliwość wędkowania, kąpiele i plażowanie, oraz spływ kajakowy na wyspę zakończony ogniskiem.

 

Organizujemy również dyskoteki przy jeziorze i w kawiarni, ogniska z grillem i nauką szant w ogródku, wycieczki rowerowe, gry, zabawy, nocne podchody z konkursami, chrzest kolonijny, zawody i turnieje sportowe (sprzęt wodny, piłka plażowa, ping-pong, badminton, bilard), oraz dla amatorów mocnych wrażeń biwak z noclegiem na wyspie.

Добавить отзыв, комментарий ...

* Ваш комментарий будет отображаться - после модерации* Если у Вас есть вопросы, предложения к администрации сайта FishHuntPlaces.com - воспользуйтесь этой формой.

Контакты с администрацией | Реклама | Правила | Карта сайта | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0369 s. | Online: 34   All: 3238718