Modrzewiowy ZajazdАдрес:

Poland

Lubuskie

Kropiwki 1 21-230 Sosnowica


Координаты:

Широта: 51.565291

Долгота: 23.144765


Administrator

Контакты:

504 109 774


Язык общения

Polski


E-mail

wetwlodawa@wp.pl

Веб-сайт

Перейти на сайт >>


 

Gospodarstwo agroturystyczne "Modrzewiowy Zajazd" udostępnia dom z drewnianych bali z przełomu XIX - XX wieku. Dom został odrestaurowany wyłącznie z użyciem znanych od starożytności naturalnych wosków i olejowosków.

 

Drewno pokryte nim zachowuje swe naturalne piękno i zapach oraz wzbogacone zostaje o aksamitny połysk i przyjemną gładkość. Wszystko to w połączeniu z unikalną architekturą, wystrojem wnętrz oraz otaczającym go lasem nadaje mu niepowtarzalnego uroku i charakteru.

 

Obok domu do dyspozycji gości stoi duża drewniana altana z grillem i meblami ogrodowymi.

 

Na parterze domu znajduje się duży salon z umieszczonym pośrodku kominkiem w połączeniu z aneksem kuchennym oraz łazienka i trzy sypialnie: małżeńska oraz dwu i jednoosobowe.

 

Poddasze to sypialnia małżeńska oraz pokój 3 osobowy i łazienka.

 

 

 

Miejscowość jest położona na skraju Poleskiego Parku Krajobrazowego, raju dla amatorów - ornitologów chcących obserwować ptaki w ich naturalnych siedliskach, ostoi łosia, żółwia błotnego, bobra i wydry.
www.poleskipn.pl

 

 

W odległości 10 km znajdują się 3 jeziora: śródleśne, nieskalane cywilizacją Jezioro Czarne z plażą i pomostami dla wędkarzy, Jezioro Białe Sosnowickie ze wszystkimi gatunkami ryb słodkowodnych występujących na Polesiu oraz Jezioro Białka.

 

W odległości o 3 km sąsiedniej miejscowości Hola znajduje się zabytkowa cerkiew prawosławna z odbywającym się w ostatnią sobotę i niedzielę lipca corocznym odpustem -praznikiem ku czci patrona św. Antoniego połączonym z Jarmarkiem Holeńskim.

 

 

"Modrzewiowy Zajazd" to wymarzone miejsce dla ludzi kochających ciszę, przyrodę i aktywny wypoczynek. Sąsiedztwo dużych kompleksów leśnych zachęca do grzybobrania a oferowane przez nas rowery do wycieczek po pustkowiach i leśnych .........

 

 

 

Jarmark Holeński to warsztaty artystyczne, kiermasze, pokazy i występy zespołów ludowych oraz zwiedzanie Skansenu Kultury Materialnej Chełmszczyzny i Podlasia. Z roku na rok ta impreza przyciąga coraz więcej ludzi zafascynowanych prawosławiem i nadbużańską kulturą.

 

 

W odległości 30 km przepływa rzeka Bug i leży Miasto Trzech Kultur Włodawa z licznymi zabytkami wyznawców katolicyzmu, judaizmu i prawosławia oraz słynne Jezioro Białe w Okunince.

 

Dla pragnących przeżyć niepowtarzalną przygodę na dzikiej rzece Bugu rezerwujemy spływy kajakami lub łodziami (www.splywybugiem.eu)

Добавить отзыв, комментарий ...

* Ваш комментарий будет отображаться - после модерации* Если у Вас есть вопросы, предложения к администрации сайта FishHuntPlaces.com - воспользуйтесь этой формой.

Контакты с администрацией | Реклама | Правила | Карта сайта | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0345 s. | Online: 55   All: 3202958