BieszczadyАдрес:

Poland

Podkarpackie

Myczkowce 38-623 Uherce Mineralne


Координаты:

Широта: 49.429502

Долгота: 22.418088


Administrator

Контакты:

13-461 80 42

13-469 18 13


Язык общения

Polski


E-mail

recepcja@owbieszczady.pl

Веб-сайт

Перейти на сайт >>


 

Usytuowany jest na zboczu Góry Koziniec w bardzo bliskiej odległości od  Jeziora Myczkowieckiego . Rewelacyjne położenie Ośrodka gwarantuje niezapomniane widoki na otaczające go krajobrazy, pokoje z balkonami oraz kawiarnia z tarasem stanowią doskonały "Punkt widokowy" i miejsce relaksu przy filiżance aromatycznej ... kawy.

 

 

Ciepła, pogodna atmosfera, domowa kuchnia oraz wykwalifikowany personel dopełnią wszelkich starań i utwierdzą w przekonaniu o Państwa trafnym wyborze miejsca, które na długo zapisze się w Waszej pamięci.

 

 

Latem  ukształtowanie terenu stwarza dogodne warunki do uprawiania turystyki górskiej, sportów wodnych, także wędkarstwa czy grzybobrania w pobliskich lasach . W pobliżu Ośrodka znajdują się oznakowane trasy nordic walking, trasy rowerowe, szlaki konne.

 

 

Zimą  warunki śniegowe, bogata infrastruktura oraz okoliczne wyciągi narciarskie zapraszają zapalonych narciarzy do białego szaleństwa na stokach. Tylko w Bieszczadach nie stoicie w kolejce, jedyne kolejki to tylko po rozgrzewające trunki.

 

 

Myczkowce

 

 

Myczkowce to wieś położona w dolinie górnego Sanu nad Zalewem Myczkowieckim, drugim po Solinie akwenem wodnym w tym regionie.

 

 

Główną rzeką Myczkowiec jest San, do którego w granicach wsi wpadają liczne potoki. W tej okolicy San jest szczególnie malowniczy dzięki wysokim brzegom między Myczkowcami a Zwierzyniem. Tutaj San wielkim łukiem okrąża od południa górę Czulnię i dociera przez Lesko do Sanoka.

 

 

Poniżej zapory, w dawnym korycie Sanu znajduje się jeden z ciekawszych pomników bieszczadzkiej przyrody - Skałki Myczkowieckie czyli pionowa ściana skalna o wysokości 69 metrów i długości ponad 600 metrów. Porośnięta jest ona rzadko w tych stronach spotykaną, ciepłolubną roślinnością naskalną.
Wieś otaczają kopulaste wzgórza, które nie przekraczają wysokości 600 metrów n.p.m.

 

 Serdecznie zapraszamy!

Добавить отзыв, комментарий ...

* Ваш комментарий будет отображаться - после модерации* Если у Вас есть вопросы, предложения к администрации сайта FishHuntPlaces.com - воспользуйтесь этой формой.

Контакты с администрацией | Реклама | Правила | Карта сайта | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0539 s. | Online: 33   All: 3113953