Rancho Pod BocianemАдрес:

Poland

Mazowieckie

Nadarzyńska 15, Przypki, 05-555 Tarczyn


Координаты:

Широта: 52.007159

Долгота: 20.806973


Administrator

Контакты:

+ 48 22 736 99 15


Язык общения

Polski


E-mail

recepcja@ranchopodbocianem.pl

Веб-сайт

Перейти на сайт >>


 

Rancho pod Bocianem znajduje się zaledwie 30 minut od Warszawy i zapewnia pełną gamę atrakcji dla każdego ze swoich Gości. To tutaj na ponad 20 hektarach efektownie zagospodarowanego terenu istnieje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. To unikatowe miejsce do prowadzenia imprez integracyjnych, eventów firmowych i rekreacji – park linowy, boisko sportowe, tor off-roadowy i quadowy, mini golf, strzelnica i łowisko to tylko niektóre z dostępnych rozrywek.

 

 

Na miejscu czeka dodatkowo hotel z 46 komfortowymi pokojami i apartamentami, stylowa restauracja serwująca wyśmienite dania, przestronna sala bankietowa oraz sale szkoleniowe i konferencyjne z pełnym wyposażeniem.

 

 

Mamy szerokie doświadczenie w branży organizacji imprez i eventów firmowych – jesteśmy w stanie zrealizować zdarzenia nawet na kilka tysięcy osób. Dysponujemy bazą gastronomiczną i profesjonalnym personelem, co jest gwarancją, że Państwa impreza będzie całkowicie udana.

Добавить отзыв, комментарий ...

* Ваш комментарий будет отображаться - после модерации* Если у Вас есть вопросы, предложения к администрации сайта FishHuntPlaces.com - воспользуйтесь этой формой.

Контакты с администрацией | Реклама | Правила | Карта сайта | Sitemap.xml | Urllist

Copyright © Fishing Hunting Places. All Rights Reserved.

Loading time: 0.0640 s. | Online: 49   All: 3099720